1

بابه‌ت: سايتى هاككردنى كورى

ئايا هيض سايتيَك هة كة كوردى بيَت بتوانيت فيَرى هاككردنت بكات
ئةطةر وةلاَمتان دةست دةكةويَت ئةوا بةم ئيمةيلَة بؤم بنيَرن
[email protected]
وة بؤية ثيَويستمة ئةمةويَت سايت توركةكان هاك بكةم بةهةلَة ليَم تيَنةطةن

2

وه‌ڵام: سايتى هاككردنى كورى

ج بيويستيت بة هاك كردنى سايتى توركةكانة ؟

هیچ کات بیر له‌وه‌ نه‌که‌یته‌وه‌ به‌ دڵه‌ مردووه‌کان ئازاری دڵه‌ زیندووه‌کان بده‌یت ..  ( نور)

3

١، گه‌ر بته‌وێ هاكی ماڵپه‌ڕی توردكی بكه‌ی، بڕۆ بابه‌تی په‌یوه‌ندیدار به‌ بواری پاراستن Security ماڵپه‌ڕ و چۆنیه‌تی ئیشكردنی بخوێننه‌وه‌ و لێی تێبگه‌. پاشان هه‌وڵ بده‌ تێگه‌یشتنه‌كانت تاقی بكه‌وه‌.

٢، دانانی ماڵپه‌ڕی زیانبه‌خش قه‌ده‌غه‌یه‌، به‌ پێی یاساكانی مه‌كۆ.

سه‌ركه‌وتووبی.

هیچ شتێك ئه‌وه‌نده‌ باش نییه‌ نه‌توانرێت باشتر بكرێت :::http://webdarej.com

4

جاران هه‌بوو سایتی کووردی بۆ فێرکردنی هاک به‌ڵام ئێستا نه‌ماوون نازانم بۆ به‌ڵام وه‌ک کاک ئاسۆ نادری ده‌ڵێت سکویرتی خۆت ببپارێزه‌ سه‌رجه‌م پۆرت و بۆشاییه‌کانی ویندۆزی خۆت بگره‌ چوونکه‌ له‌ماوه‌یه‌ی پێشوودا سایته‌که‌ی خؤشمیان هاک ئێستا خه‌ریکی چاککردنه‌وه‌ییم .

5

بةقةناعةتى خؤم كاركرد لةسةر بةنامةكانى هةك كةميك باشة
بةلام بةو مةرجةى  تةنيا بؤ ئةوة بيت تؤش لةو ريطايانة شارةزابيت
كةهةكةرةكان بيدا دينة زورةوةى سيتةم

6

سلام  له هه وه
سه باره ت هاكه ر كردن ئه ز  له كه ل هه وه نينم به لىَ بيَتفيه ئه م خو به ر هه كن به ى ئه م سايتيَت خو ذ ده ست بده ن من هييه هين د ئاخفتنا من بكه هن . لنيَزيك دىَ دخزمةتا هه وه دابم بو هاكه ر كردنى
www.php4duhok.TK

7

دهوكى1 نووسی:

سلام  له هه وه
سه باره ت هاكه ر كردن ئه ز  له كه ل هه وه نينم به لىَ بيَتفيه ئه م خو به ر هه فكن به ى ئه م سايتيَت خو ذ ده ست بده ن من هيفيه هين د ئاخفتنا من بكه هن . لنيَزيك دىَ دخزمةتا هه وه دابم بو هاكه ر كردنى

www.php4duhok.TK
www.php4duhok.TK

8

من ده توانم به ئاسانترين ريكه هه ر سايتيك بمه ويت هاكى بكه م بة به رنامه ى website hacker destroyer
ئه ويش ته نها به نوسنى ناوى مه وقيعه كه و دواتر نوسينى ip ليره دا دةتوانيت به ماوةى 1 تا 3 كات زمير سايته كه ويران بكه يت يا هه رجى فايله كوثى بكه يت
زانينى ip يش هه ر لة ريكه ى به رنامه كه وه ده كريت  وه ك زماره 1 تا 255 ئيتر خوى له نيوان ئه م زمارانه وه ئاى بى ده دوزيته وه
نرخى به رنامه كه 8000 دولار وه ده بيت كريار به موافقى حزبيت ، ئه و كتابه ى كه حزب بوت ده كات ده بيت سكان بكريت و بو ئيمه يلى خواره وه بنيردريت ......
دواتر له ريكه ى  ئيميلى [email protected]  به ر نامه كه ت بو ره وانه ده كريت باره كه ش ده نيردريت بو سايتى تايبه ت ئه و كات سايته كه شت بو ده نير دريت له ريكه ى ئيمه يلى سه ره وه

9

سلاو
ئايا من دةتوانم بجمة ناو كؤمثيوتةري يةكيَكي ترةوة كة رةزامةندي لةسةر بيت؟
من دةمةويت بجمة ناو كؤمثيوتةري باوكمةوة ضونكة هيضى ليَ نازانيَت دةمةويَت يارمةتي بةموو من لة مالَةوة كارةكاني بؤ بكةم
ززززززززززؤر سوثاس بؤ يارمةتي بؤ يارمةتي دانم

10

وه لام بو hard
سلاو تو ده توانى بجيته نيو كومبيوته رى باوكت بة مةرجيك هةردوو كؤمبيوتةر بة ئةنتةرنيتةوة بةسترابيتةوة ئةوةش بة هؤى زانينى ووشةى نهيَنى ئةدمنستار + ئاى بى ئةدريس + بورت+ ناوى تةواوى كؤمبيوتةرةكةى باوكت مةبةست بة ج ناويك تومارى كردوة
دواتر بة هوى بةرنامةى destroy hacker زؤر بة ئاسانى تةتوانى بجيتة ناو كومبيوتةرى باوكت
بةلام بةريز ئةوةش دةزانم دةتةويَت بة ناوى يارمةتى باوكت كؤمبيوتةرى تر كونترول بكةيت
بةلام ئةوةيان زور كرانة ئةكةر هات و كةسيَك كة ميك شارةزاى لة ئةنتةرنيت هةبيت

هيوام واية بؤ كارى خراب بةكارى نةهيَنيت

سارومان ................

11 (دەستکاری کراوە: karwan320 2006-09-17 16:25:18)

بۆ به‌ رێز ها رد

ئه‌ و کاره به م به‌ رنا مه‌ یه‌ ش  ئه‌ کرێت     http://www.remotelyanywhere.com/product … dition.asp

دوا تریش سه‌ یر ئێرا بکه تا کوو بزانیت جۆن به‌ کاردێت
http://www.all4kurds.net/Meko/viewtopic.php?id=305

www.bbc.co.uk

12

سڵاو
به‌ڕێز هه‌رد ئه‌توانی ئه‌و سایته‌ی خواره‌وه‌ بکه‌یته‌وه‌ و پاش تۆمارکردنی ناوی خۆت ئه‌توانی پڕۆگرامه‌که‌ داگریت و له‌ناو کۆمپیوته‌ره‌که‌ی باوکت دایمه‌زرێنیت و دواتر له‌ ڕێگه‌ی سایته‌که‌وه‌ بچیته‌ ناو کۆمپیوته‌ره‌که‌ی باوکته‌وه
به‌ڵام ئه‌م پڕۆگرامه‌ بۆ هاك کردن سه‌رکه‌وتو نیه‌ و نابێت‌
www.logmein.com

www.best4kurd.net - www.teraspacehosting.com

13

toxwa ba chi hackerek alen ka ba barnama ish bka hhhhhhhh ..hacker aw hackeraya.. ba dasti xoy .. ish bkat barez.

کوردستان  گه‌لێ  پیرۆزی  سوێندت  پێده‌خۆم.
بۆ سه‌ربه‌خۆیت، به‌ گیان و به‌ ماڵ به‌ قوربانی تۆم.

14

سلاو.............
ئای له‌م  هه‌موو  هاک چییانه‌ وه‌لام من براوم به‌ کۆماندۆ هه‌یه‌  که‌ هاک دروست بکات
ئای  ئه‌م به‌رنامه‌یه‌  له‌کوی ده‌ست ده‌که‌ویت
له‌ کوردستان ده‌ست  ده‌که‌وێت

15

سلاو شةمال بة تواناترين هاك ده رده جيت كة بتوانى لة بروكرامى++ c و فيجول بيسك و جافا بزانيت
هه ر هه موو بروكراميك دةتوانيت دروست بكه يت و بةرنامه ى strett hacker codtions  دةتوانى هةموو كومانده كانى و ئاى بى و بورت و بينك كه شف ده كات و به ده ركاى  كوماند ده جيته زوره وه لة run ئهمه ته نها بؤ سيخورى به كارديت
نةك تيكدةرى واتا ده توانى هه ر سايتيك بته ويت دةتوانى مرقبه ى له سةر بكةيت و كؤنترؤلى بكةيت وةك كوبى كردن و بينين و ناردن بةكارديَت

16

هاک شتیکی مه‌ترسی داره‌ تکایه‌ لیدور که‌ونه‌وه‌

www.xarand.com ماڵپه‌ێکی هه‌مه‌ره‌نگ و پڕ زانیاری

17

بى هيج بيركردنةوةك سةردانى ئةم سايتة كورديية بكة
http://www.kurdsite.netfirms.com/

18

بیرنه‌كه‌مه‌وه‌ خه‌وم لێ ده‌كه‌وێت. smile

لەڕێکەوتی 19.11.2008 من ئەندامەتی و چاودێری و بەڕێوبەریم لەژێر ناوی وێبچندا نەماوە. هەموو بابەتەکانیش لەسەر وێبچن کەنوسیومن وەکو بابەت و ئەو کارانەی کراون. تاهەفتەیەکی تر لادەبرێت.
ڕێزمان قبوڵ بفەرموون

19

ده‌توانی Remote Assistant به‌کار بهێنی بۆ یارمه‌تیدانی هه‌ر که‌سێک، ئه‌ویش به‌م شێوه‌یه‌ ده‌بێت
Windows Messanger به‌کار بێنه‌، هه‌ردوولا ده‌بێ ئه‌ندام بن له‌ Windows Messanger پاشان ئه‌و که‌سه‌ی که‌ پێویستی به‌ یارمه‌تی‌یه‌ ده‌توانێت داوای بکات له‌ ڕێی Windows messanger، نامه‌یه‌ک بۆ ئه‌و که‌سه‌ ده‌چێت که‌ لینکێکی تێدایه‌ له‌ ڕێی ئه‌و لینکه‌وه‌ ده‌توانێت بچێته‌ ناو کۆمپیوته‌ری ئه‌و که‌سه‌ی داوای یارمه‌تی کردووه‌.
من ئه‌و ئیشه‌م نه‌کردووه‌ پێشتر به‌ڵام خوێندومه‌ته‌وه‌

20

به‌خوا هاک زۆر قورس نیه‌ من له‌ یاهۆ میسینگر زۆر ئیشی هاکم  کردوه‌ به‌لام ده‌سم له‌ مالپه‌ر نه‌داوه‌ باوه‌ر بکه‌ن ئه‌وه‌ی ئیشی هاک و بووت بکات زۆر به‌ره‌و پاش ده‌چیت هیوادارم که‌س ئه‌م کاره‌ نه‌کات شتی تر فیر بن باشتره‌ له‌ هاک

ریزم هه‌یه‌ بۆ هه‌موو ئه‌ندامه‌کان

www.xarand.com ماڵپه‌ێکی هه‌مه‌ره‌نگ و پڕ زانیاری