بابه‌ت: کە ڕووکارێکم دروست کرد بەخەمە کوێ؟

سلاو

کە ڕووکارێکم دروست کرد و کۆدەکانی سەرەوەم بۆی زیاد کرد بەمەبەستی دەرکەوتنی هەواڵ و بابەتەکان

ڕووکارەکەم پێک هاتووە لە ئیندیکس .پهپ و فۆلدەری image  و style.css ئایا من ئەم ڕووکارە لەڕێگەی فتپ بخەمە کوێ؟؟؟ کام فۆلدەری کەتنیوس ؟

سوپاس

وه‌ڵام: کە ڕووکارێکم دروست کرد بەخەمە کوێ؟

خۆی سکریپته‌که‌ له‌ فۆلده‌رێکه‌ و ناوێکی هه‌یه‌  بۆ نموونه‌ admin ئینجا ئه‌م فۆلده‌ره‌ به‌رزکه‌وه‌ ناو سایته‌که‌ت لینکه‌که‌ ئاوای لێ دێت
www.yoursite.com/admin
ئینجا ئه‌م ڕووکاره‌ی درووستت کردووه‌ به‌رزی که‌وه‌ ناو سایتت له‌ته‌نیشت فۆلده‌ری admin واته‌ مه‌یخه‌ره‌ ناو فۆلده‌ره‌که‌وه‌.

underconstruction, visit later.

واتە کاک future من ئەو ڕووکارەی کە دروستم کردوە ئەبێ بیخەمە ڕووتی سایتەکەم؟ وایە؟

وە پێویستە لە بەڕێوەبەرایەتی ئەم ڕووکارە دەست نیشان کەم م چالاکی کەم؟ گەر بەڵێ لەکوێ؟

سوپاس

wlatakam نووسی:

واتە کاک future من ئەو ڕووکارەی کە دروستم کردوە ئەبێ بیخەمە ڕووتی سایتەکەم؟ وایە؟

وە پێویستە لە بەڕێوەبەرایەتی ئەم ڕووکارە دەست نیشان کەم م چالاکی کەم؟ گەر بەڵێ لەکوێ؟

سوپاس

بۆ ئەوەى یەکەم بەڵی دەبی بیخەیتە رووتى مالپەرەکەت وە پرۆگۆامۆکەى کەت نیوس لەناو بوخچەیەک (فۆلدەرێک) دا دایمەزرێنە
بۆ ئەوەى دووەم پێویست ناکات رووکارەکە لە بەرێوەبەرایەتى دەست نیشان بکەى بەڵکو دەبێ لە رووکارەکەت بانگى خەبەرەکانى بکەی

سەرکەوتووبی

مرۆڤ: که‌زانیت هه‌رئه‌مریت ئه‌بێت هه‌و‌ڵ بدات به‌ر‌هه‌مدار و سوود به‌خش بیت | Web4KurD  |  Web4kurD
گروپی وێب فۆر کورد : دیزاین | هۆست | دۆمین | دانانى کامێرای چاودێرى| بەستانى رایەڵ و نێتۆرک

ئەها تێگەیشتم دەستان خۆش ماندووم کردن