1

بابه‌ت: هۆستی خۆڕا (FREE Hosting)

سڵاو
دوای دابڕانم بۆ ماوه‌ی 3 ساڵ ئه‌مڕۆ گه‌ڕامه‌وه‌ ویبچن!!

پێم خۆش بوو ئه‌م هۆسته‌تان پێ ئاشنا بکه‌م بۆ‌ ئه‌وه‌ی هۆستێك بۆ ماڵپه‌ره‌که‌تان دابین بکه‌ن به‌خۆڕایی (FREE)  به‌کۆمه‌ڵێك تابه‌ت مه‌ندی نایابه‌وه، پێویستت ته‌نیا به‌ ناوتۆمار کردن هه‌یه‌ دوای خۆتۆمار کردن  خۆکار هۆسته‌که‌تان چالاك ئه‌بێت.

تایبه‌ت مه‌ندێکان:

- 16 powerful servers around the globe
- 99.9% Uptime
- Immediate Activation
- Our Own Control Panel
- Powerful Auto Installer
- No Ads (on all plans)
- You can place your own ads
- E-commerce ready
- Blazing Fast Hosting
- And much more! We also offer tons of applications on the auto installer:
- Wordpress
- Joomla
- Os ticket
- Zencart
- MyBB
- And MUCH more!

ئه‌توانن 2 دۆمین له‌ ڕێگه‌ی (Nameserver) به‌م هۆسته‌وه  ببه‌ستنه‌وه‌ .

لێره‌ ناوتۆمار بکه‌

دوای 3 ساڵ هاتمه‌وه‌ وێبجن

2

وه‌ڵام: هۆستی خۆڕا (FREE Hosting)

به‌خێربیته‌وه‌
به‌وهیوایه‌م به‌ زانیاریکی زۆره‌وه‌ گه‌ڕابیته‌وه‌ وێبچن
ته‌مه‌ن دریژبیت بابه‌تیکی به‌سووده‌

::.. Me In Facebook  ..::..  [email protected]  ..::..  Site PBKurd ..::

3

دةست خؤش

4

درۆیە ئەزیزم. smile

It's fake.

5 (دەستکاری کراوە: ari-designs 2012-12-16 16:41:46)

چێ درۆیه‌؟!!!
من خۆم ماڵپه‌رم داناوه‌
http://nmuna.clwe.asia/video/
ناوکه‌تم بینی خۆت تۆمار کردوه‌ به‌ڵام دڵنیام نه‌ت زانیوه‌  هه‌ژمار دروست بکه‌ی.!

Broosk     --    Pending    2012-12-15 16:26:24

6

زۆری لێ نازانین ئێمە و مانان.
تۆ دیارە لێی ئەزانیت. بابەتەکەت فڕێ دەدەمە ئەرشیفەوە!

7

Broosk نووسی:

بەداخەوە! کاک زانیت خۆت ڕاست ناکەیت ئەڵێى بابەت بۆ ئەڕشیف!

“Be sick of ur sickness! ”  ― Arash Dibazar-

8 (دەستکاری کراوە: ari-designs 2012-12-17 20:07:01)

Broosk نووسی:

تۆ وا ئه‌زانی که‌ کراوی به‌ به‌ڕێوبه‌ر ئیتر ئێمه‌  ئه‌بێت هه‌ڕجیت وت بلێم  وایه‌ قوربان!!!
تۆ  هێچ شاره‌زایه‌کت نیه‌ ئه‌گه‌ر ئه‌و مه‌کۆ عه‌ره‌بیانه‌ نه‌بوایه‌ ئێستایش نه‌ت ئه‌توانی په‌ره‌یه‌ک به‌ چ ت م ڵ دروست بکه‌یت.
من 3 ساڵ پێش ئێستایش له‌ به‌ر تۆ بوو ئه‌م مه‌کۆم  ته‌رك کرد..

پێم سه‌یره‌ کاك ئاسۆ تۆی کردوه‌ به‌ به‌رێوبه‌ر به‌ شێوه‌ شت بنوسی !!!!
تاقه‌تم نیه‌ زایاتر وه‌ڵامت به‌مه‌وه‌ به‌ پێم خۆشه‌ کاک ئاسۆ  به‌ ئه‌دمینه‌کانا بچێته‌وه‌ و نامه‌یشی بۆ ئه‌نێرم  ئێره‌ت له‌گه‌ڵ کۆڵان لێ تێك چوه‌ به‌و شێوه‌  ئه‌نوسیت..

9

ari-designs نووسی:
Broosk نووسی:

تۆ وا ئه‌زانی که‌ کراوی به‌ به‌ڕێوبه‌ر ئیتر ئێمه‌  ئه‌بێت هه‌ڕجیت وت بلێم  وایه‌ قوربان!!!
تۆ  هێچ شاره‌زایه‌کت نیه‌ ئه‌گه‌ر ئه‌و مه‌کۆ عه‌ره‌بیانه‌ نه‌بوایه‌ ئێستایش نه‌ت ئه‌توانی په‌ره‌یه‌ک به‌ چ ت م ڵ دروست بکه‌یت.
من 3 ساڵ پێش ئێستایش له‌ به‌ر تۆ بوو ئه‌م مه‌کۆم  ته‌رك کرد..

پێم سه‌یره‌ کاك ئاسۆ تۆی کردوه‌ به‌ به‌رێوبه‌ر به‌ شێوه‌ شت بنوسی !!!!
تاقه‌تم نیه‌ زایاتر وه‌ڵامت به‌مه‌وه‌ به‌ پێم خۆشه‌ کاک ئاسۆ  به‌ ئه‌دمینه‌کانا بچێته‌وه‌ و نامه‌یشی بۆ ئه‌نێرم  ئێره‌ت له‌گه‌ڵ کۆڵان لێ تێك چوه‌ به‌و شێوه‌  ئه‌نوسیت..

چاوەکەم ئەگەر من تاقەتی ئەم دەمەقاڵێیەم هەبووایە هەر وەختی خۆی لە فەیسبووک کە نامە لاکۆڵانییەکەت نارد بۆم و بێ هۆکار کەوتیتە قسەی لابەلا، وەڵامم بۆ ئەنووسیت.

تکایە ئەم جارە مان مەگرە، من دەستم پێتەوە نییە لێرە بیت، ئەتوانیت بڕۆیت. ٣ ساڵە وێبچن بەو باشترین شێوە بێ ئەزیزت بەڕێوەدەبەین؛ ئەندامانی خۆشەویست لەپێش بەڕێوەبەرانەوە ئەم کارەیان کردووە.

لەبەرئەوە فەرموو، چیت لەدڵدایە بۆ بەڕێوەبەرایەتی بنێرە و کەمتەرخەمی مەکە لەوەی دەر بکرێم لێرە، بەڵکو سەرکەوتوو بیت smile.
هێشتا وەک چاودێرێک قسە دەکەم کە لەپێش هەموو شتێکەوە بەرپرسیارم لەوەی حورمەتی وێبچن و ئەندامەکانی و چاودێرەکانی وەک خۆی بهێڵمەوە، دەنا دوو وشەم بۆت دەنووسی لەسەر لێدوانەکە کە گوایە من لەماڵپەرە عەرەبییەکانەوە فێربووم.

فەرموو ئەوە بابەتە کۆنەکانە ئەندامان سەیری بکەن خۆیان، بزانین ئێمە کۆددزین یان دەیزانین. دوای ئەوە تکایە ئەو شەرەفەم لەئەزیزتەوە ناوێت کە دانمان پیا بنێیت، چی دەڵێیت وایە و هیچی ترت بۆ نانووسم چوونکە دەمەوێت ڕێزی وێبچن و ئەندامان و چاودێرانی بگرم.

ڕقێکی بێ هۆت هەیە، فەرموو بیبەرە دەرەوەی وێبچن.

کۆڵێک ڕێز.

10

کاک ئاری خۆشهاتیتەوە سەرچاوانمان،
برای ئەزیزم لە زانیاری گۆڕینەوەدا لاموابێت نابێت هەرگیز ڕق و کینە بخرێتەڕوو، چی ئەزانی بینووسە چی ئەزانم ئەینووسم نە من و نەتۆ ئەوە بۆ کەسێکی تایبەت ناکەین بەڵکو بۆ کۆمەڵگاکەمان دەیکەین، کاتێک کە تۆ شتێک بڵاو دەکەیتەوە گەر من ڕقم بەرامبەرت هەبێت مانای ئەوە نیە بابەتەکەت ناوخێنمەوە بەڵکو بە خۆشحاڵییەووە دەخوێنمەوە و دەست خۆشیشت لیدەکەم، بەڵام ئەو ڕقەی کە هەمە لێرە لە پەیامەکانمدا نایان نووسم، بەڵکو بە زانیاری وەڵامیت دەدەمەوە، جا تکایە بۆ تۆ و کاک برووسکیش، ڕق و کینەی شەخسی لێرە مەهێنە بەر باس، لێرە زانیارییەکانتان ئاڵوگۆڕ بکەن باشترە لەوە.

دووبارە بەخێربێیتەوە و وێبچن ماڵی تۆ و هەموومانە.