1

بابه‌ت: چۆن مه‌كۆ ده‌كه‌وێته‌ كار وه‌ ده‌فته‌ری میوانم ده‌وێت ؟؟

سڵاو...
1-به‌ڕێزان زۆر خه‌رێكی ئه‌وه‌ بووم ئایا مه‌كۆی ماڵپه‌ر چۆن ده‌كه‌وێته‌ كار واتا من مه‌كۆكه‌ بكه‌مه‌وه‌ ئه‌ندامان یان میوانن شت بنوسن له‌ ناو ئه‌و مه‌كۆیی كه‌ من دیكه‌مه‌وه‌.
2-چۆن ده‌فته‌ری میوان دانم له‌ ماڵپه‌ڕه‌كه‌م ئه‌گه‌ر به‌ كوردی بێت زۆر باشتره‌ .
كاتێكی خۆش

2

وه‌ڵام: چۆن مه‌كۆ ده‌كه‌وێته‌ كار وه‌ ده‌فته‌ری میوانم ده‌وێت ؟؟

سلاو به‌رێز کاک ئامانج
بۆ مه‌کۆکه‌ ئه‌و ها بکه‌!
بچۆ ژووره‌وه‌ دوای كۆنترۆل پانێڵی به‌ڕێوه‌به‌رایه‌تی دوای مه‌کۆ که‌ ICONــه‌که‌ی وه‌ک ئایکۆنی MSNـه‌ کرته‌ی له‌سه‌ر بکه‌!
دواتر ناوی به‌ش له‌ ناوی به‌ش بۆ نموونه‌ بنوسه‌ گرافیکی و زیادی بکه‌، که‌ زیادیت کرد که‌مێک وه‌ره‌ خواره‌وه‌ و ئه‌مه‌ت به‌رچاو ده‌که‌وێت ناوی مه‌کۆ بۆنموونه‌ بوسه‌ photoshop وو دواتر وه‌ره‌ خواره‌ نوسراوه‌ پێناسه‌یه‌کی کورتی مه‌کۆ له‌مه‌دا بنووسه‌ بۆ نموونه‌ بریتیه‌ به‌ کاره‌کانی photoshop. وه‌ خوارتر نوسراوه‌ به‌ش تۆ وه‌ک پێشتر کردت گرافیک هه‌لبژێره‌ واتا مه‌کۆی photoshop سه‌ربه‌ گرافیک ده‌ بێت!. ڕێکخستن ش واته‌ له‌ چێ هه‌ژمارێک بێت له‌ ئه‌که‌م، دووه‌م....
دیاریکردنی ئاستی ده‌ستڕاگه‌یشتن: ئه‌وه‌یه‌ن خۆت ئازایت کێ بابه‌ته‌که‌ ببینێت وه‌ جۆری پۆستی مه‌کۆ: به‌هه‌مان شێوه‌.
دواتر پاشه‌که‌وتی بکه‌!
بۆ پرسیار 2 هه‌م
فه‌رموو ئه‌مه‌ ده‌فته‌ری میوانه‌ به‌ کوردی
http://designge.net/guestbook.zip
به‌ ئێفتیپی بینێره‌ بۆ بوخچه‌ی infusion
وه‌ دوای كۆنترۆل پانێڵی به‌ڕێوه‌به‌رایه‌تی ئینجا  ڕێکخستنه‌کانی ماڵپه‌ڕ ئینجا به‌رنامه‌ی لاوه‌کی کرته‌ بکه‌ و له‌ به‌شی سه‌ره‌وه‌ دا Guest Book هه‌ڵبژێره‌و  ده‌مه‌زراندی به‌رنامه‌ بکه‌ هاوکات Guest Book سه‌وز ده‌بێت که‌ پێشتر سور بوو.
ئیشتا ده‌فته‌ری میوان سه‌ربکه‌ کار ده‌کات!
به‌ڵام کۆدی چالاککردن کار ناکات؟ دڵگران مه‌به‌ چاکی ده‌که‌ین!:D
بگه‌ڕێره‌وه‌ بۆ کۆنتڕۆل پانێل ئینجا کۆدی چالاککردن وه‌ ڕێکخستنه‌کانی چوونه‌ ژوور کرته‌ بکه‌ و  شێوه‌ی ده‌رخستنی کۆدی دڵنیابوونه‌وه:  له‌ وێنه‌وه‌ بیکه‌ به‌ ده‌ق

تێبینی: تکایه‌ کاک ئاسۆ با ئه‌م بابه‌ته‌ بمێنه‌ێته‌وه‌ چونکه‌ گرنگه‌ بۆ میوانه‌ کانی تر له‌ باره‌ی php-fusion نه‌وه‌!
هه‌ر بژین

خۆت لێ نه‌گۆڕێ گه‌ر بوویته‌ گه‌وره‌!
مه‌شهوره‌ دنیا به‌ پێچ و ده‌وره‌

3

هه‌ربژیت ده‌ستخۆش به‌راستی جوانه‌ كاك Kareze.net
كاتێكی خۆش

4

سه‌چاوم گیانه‌که‌م!

خۆت لێ نه‌گۆڕێ گه‌ر بوویته‌ گه‌وره‌!
مه‌شهوره‌ دنیا به‌ پێچ و ده‌وره‌

5

به‌ڕێزم کاك کارێزه‌ من دامگرت و هه‌نگاوه‌کانم هه‌مووی کرد باڵام به‌داخه‌وه‌ لای من کار ناکات
roll

www.zangana.be

6

ده‌ستت خۆش بۆ ئه‌و وه‌ڵامه‌ جوانه‌
به‌هیوای به‌رده‌وامیت

ڕوحت شاد بێت كاك ئاسۆ نادری😔😔😔
جێت خاڵی