1

بابه‌ت: لاپەرەی مالپەر لە ژێر نوێکاریدایە بە شێوەی ئەنیمەیشن و Html

ئەم ستایلە کە بەشێوەی ئەنیمەیشن و Html دارێژراوە تایبەتە بەو کاتانەی کە ئێوە بتانەوێت مالپەرەکەتان بۆ ماوەیەک بۆ کاری نوێکردنەوەی وەشان یان ئەنجامدانی هەندێ گۆرانکاری دابخەن. ئەم ستایلە بە قەبارەیەکی زۆر کەم ئێستا

وێنه‌

http://www.webchinupload.com/f/2014-04/fe00510acd10fcd2dd988b4780308458.png

داگرتن له‌داهێن ئه‌پڵۆد

digger-Understruction.rar

من کاری خۆم دەکەم و گرنگیش بەوە نادەم کێ و کێ دێن و بەژداری دەکەن لەگەڵم، تا ئەوەندەی خۆیان یارمەتی خۆیان بدەن، یارمەتی یەکتر دەدەین.
(ئاسۆ نادری)

2

وه‌ڵام: لاپەرەی مالپەر لە ژێر نوێکاریدایە بە شێوەی ئەنیمەیشن و Html

ده‌ستتان خۆش مانوو نه‌بن.

چارنیه‌...نیه‌ چار هه‌ر هه‌یه‌ مه‌گه‌ر مردن...

3

زۆر سوپاس

من کاری خۆم دەکەم و گرنگیش بەوە نادەم کێ و کێ دێن و بەژداری دەکەن لەگەڵم، تا ئەوەندەی خۆیان یارمەتی خۆیان بدەن، یارمەتی یەکتر دەدەین.
(ئاسۆ نادری)

4

Access denied. Your IP address [31.25.136.9] is blacklisted. If you feel this is in error please contact your hosting providers abuse department.
مرۆڤ: که‌زانیت هه‌رئه‌مریت ئه‌بێت هه‌و‌ڵ بدات به‌ر‌هه‌مدار و سوود به‌خش بیت | Web4KurD  |  Web4kurD
گروپی وێب فۆر کورد : دیزاین | هۆست | دۆمین | دانانى کامێرای چاودێرى| بەستانى رایەڵ و نێتۆرک

5

گەردیلەى زانست نووسی:
Access denied. Your IP address [31.25.136.9] is blacklisted. If you feel this is in error please contact your hosting providers abuse department.

ئه‌مه‌ چییه‌؟

(ئاسۆ نادری)

6

با لە وێبچن ئەپلۆدت بکردایە ئەوە ئێستا لینکی داونلۆد نەماوە بۆیە بۆ جارەکانی تر لە وێبچن ئەپلۆدی بکەن تا نەفەوتێ

باشترین دابینکاری لە هۆستلیدز  بریتیە لە ~ هۆستینگ دۆماین ~ سێرڤەر ~ دۆماین ~ سێرڤەر لاوەکی ~ فلاش چات ~ ڤۆیس چات ~ دیزاین
پەیوەندی ژمارە کوردستان 07707723189 پەیوەندی ژمارەی بەریتانیا 00447414935512 یان تەنها کلیک لەم لینکە بکە Hostleeds

7

زۆر سوپاس

I'm Ali Resalat a Web developer
www.Aliresalat.ir