بابه‌ت: avesta group..... سايتةكانى باشن؟ نرخةكةى كونجاوة؟

بةرِيَزان،
ثاش طةرِانم بة ناو بابةتةكانتانا بوَم دةركةوت كة كةسانيَكى ليَزان و شارةزا بةشدارى ئةم سايتةن.
ثرسياريَكم هةية ئةويش ئةوةية، ئيَمة لة سةنتةريَك كاردةكةين و دةمانةويَت سايتيَكمان هةبيَت، كومثانياى avesta group لة سليمانى عرزيكى بوَ كردوين كة ئةويش 320$ سالاَنة داوا دةكةن بوَ 13GB!

تكاية هيج شتيَك دةزانن دةربارةى كومثانياى ناوبراو؟ خزمةتكوزاريان باشة؟ طران و زوَر نيية ئةو نرخة؟ نرخى دامةزراندنةكةش 1500$ بة 24 روَز و 600$ بوَ هةر زمانيَكى تر واتة بوَ ئيَمة كة 3 زمانمان دةويَت 1500+600+600 = 2700$ تيَجوونى دةبيَت + 1 سال technical supports!
تكاية راو بوَضوونتان.....

وه‌ڵام: avesta group..... سايتةكانى باشن؟ نرخةكةى كونجاوة؟

نرخ به‌ گرانی و هه‌رزانییه‌وه‌ ده‌گه‌ڕێته‌وه‌ سه‌ر ئه‌وه‌ی ئه‌و ماڵپه‌ڕه‌ی كه‌ داواتان كردووه‌ چه‌نده‌ گه‌وره‌یه‌ و چه‌نده‌ كاتی تێده‌چێت و هتد...

هیچ شتێك ئه‌وه‌نده‌ باش نییه‌ نه‌توانرێت باشتر بكرێت :::http://webdarej.com

بەڕێز explorer من خۆم کارەکانی ئەو گروپە بەباش و جوانی هەڵدەسنگێنم ، بۆ ئەمەش دەڵێم چونکە خۆم لە یەکێك لەو ماڵپەرانەدا کارم کردووە کە ئەو گروپە دروستی کردون .

من ماوەیەك لە ماڵپەری ڕۆژنامەی ئاسۆ کارم دەکرد وەك داخڵکەری هەواڵی کوردی، دوای ئەوەی کە ماڵپەری ڕۆژنامەکە لە لایەن ئەو گروپەوە چاك کرا لەڕووی دیزاین و پرۆگرامەوە بە شێوەیکی جوان ڕێکیان خست.

وە زۆرێك کاری چوانتریان کردووە ، بۆیە من دەڵێم کارەکانیان جوانە. بەڵام شارەزایم لە نرخەکانیان دا نییە.

سوپاس

www.kshtwkal.info

@ dawan
زوَر سوپاس....

سڵاو ئه‌زیزم

كاره‌كانی ئاڤێستا گرووپ كاری بێ وێنه‌ن چونكه‌ بۆ هه‌ر كارێكیان كه‌سانی تایبه‌ت به‌و بواره‌ ئه‌و كاره‌ ده‌كه‌ن كه‌سانێكی لێهاتوو شاره‌زان كه‌ ماوه‌یه‌كی زۆره‌ ئه‌و كاره‌ ده‌كه‌ن له‌به‌ر ئه‌وه‌ی له‌ نزیكه‌وه‌ ئاگاداری كاره‌كانیانم كاره‌كانیان به‌ باش ده‌زانم به‌ڵام بۆ نرخ ببوره‌ ناتوانم هیچ بڵێم
له‌گه‌ڵ ڕێز

سڵاو به‌رێز

من تازه‌ سێرڤه‌رێکم کردیوه‌ 250 گێگابایت به‌ 40$ ئه‌و قه‌باره‌یه‌ زۆر که‌مه‌ له‌چاو پاره‌که‌دا

بۆ ماڵپه‌ره‌که‌ش به‌پێی کار که‌وتوه‌ داتوارێ کاره‌که‌ ببینرێ

به‌ڵام ئه‌و پاره‌یه‌ی ئه‌وانیش داوایان کردوه‌ به‌رای من خه‌یاڵیه roll

karakanyan bewanaya w nrxakanyan xayali ballam nrxakanyan pr ba pry karakanyane

pem wabet aw paranay awan daway dakan tanha kompanya gawrakan balayanawa asayia

هەرگیز بە وشە قەڵەوەکان نابینە داهێنەر....
AMD Ryzen 7 2700X  \\\\\ ASUS GeForce GTX 1080 Gaming \\\\\ Gigabyte Aorus Gaming 5\\\\\ 2x8GB 3600MHz DDR4 CL18 \\\\\WD Black SSD 250GB M.2 PCIe 3000/1600MB

به‌ڕاستی شتێکی گرانه‌

به‌س کاره‌کانیان جوانه‌

بژی

دەتوانی لە چەند شوێنی تر دروستی بکەی ئەگەر ئەوانیشت بە دڵ نیە.

بژین،

مه‌ژی بۆ مردن بمره‌ بۆ ژیان
چۆن قازانج ده‌که‌ی تا نه‌که‌ی زیان؟

:/Slaw   Avesta group Mabastt  Awaya Ka La Slimany  Lay Paqlawae Amay Jolawaya ?Lagal Rezma

شارۆخ

بەڵێ ئەوەیە
کارەکانیان خراپ نییە
هەرچەندە چی لەم ماڵپەڕانە دەبینم بە web developer دروست کراوە کە جێگرەوەی front page دەنا هیچی وا نەکراوە کە ئاماژەی پێ دەکەن ەو بەڕێزانە بەتایبەتی ئەوانەی dotnet group  ماڵپەری هاوڵاتی کە وێرانە هاوار دەکات بە فۆتۆشۆپ و وێب دیڤلۆپەر چنراوە
بە بڕوای من پشت بەستن بە php باشترە وەک لە asp.net بەو پێیەی کارم لەسەر هەردووکی کردوە من پهپ دەستنیشان دەکەم ، هۆکاری ئەم ماڵپەڕانەی ئێستاش کە دەیبینن بە asp ئەچنرێت ئەگەریتەوە بۆ ئەوەی هەڵدەستن بە دروستکردنی داتابەیس بۆی بە Accsess یان ms-sql
وە پەڕەکانیش بە فۆتۆشۆپ دیزاین ئەکەن و پاشان بە web developer رێکی ئەخەن
نازانم بۆ خۆیان نایەن لەقەرەی پهپ wink قەرسترە یان چی big_smile

a