1

بابه‌ت: جؤن باسؤرد بكه ريته وه بؤ ئه ندام

هاورييان كه سيك باسؤردى بيرجو بئ جؤن له ريكه ى ئيميله وه باسؤردى بؤ بيته وه ئيستا له مه كؤكه م باسؤرد ناكه ريته وه بؤ ئه ندام كاتئ باسؤردى بيرجوبيت

2

وه‌ڵام: جؤن باسؤرد بكه ريته وه بؤ ئه ندام

ئى  براكه‌م   كه‌  ناو  پاسوويرد   داخيل  ئه‌كه‌يت   ده‌لى  هه‌له‌يه‌  دواى  كليك  له‌  داواى  ووشه‌ى  تێپه‌ربوونى نوێ  بكه‌ 

دواتر  ئيمێله‌كه‌ت  بنووسه‌   دواتر   برۆ  ياهوو   له‌وى  نامكه‌يه‌كت  بۆ  هاتوه‌  كليك  بكه‌و  پاسوويرده‌كه‌  بگۆره‌  ئه‌گه‌ر  نا   له‌  په‌ب  ئه‌دمين  بيگۆره‌ 

پاسوويردى  ئه‌ندام

ئه‌ی هاورێم من وه‌ك ئاوێنه‌وام
پێبكه‌نی له‌گه‌ڵت پێ ده‌كه‌نم ، بگری له‌گه‌ڵت ده‌گریم ، خه‌م بخۆیت خه‌مت له‌گه‌ڵ ده‌خۆم / به‌ڵام بمشكێنی بریندارت ده‌كه‌م

3

برام ده زانم بيكؤرم به لام ده مه ويت كه ئه ندام وشه ى تيبه ربونى بيرجوو له ريكه ى ئيميله وه بؤى بيته وه

4

بۆ   له‌ى  تۆ   ئه‌مه‌  نييه‌  چونكه‌  له‌هه‌موو  مه‌كۆيه‌ك  به‌بى  ده‌ستكارى  ئه‌مه‌  هه‌يه‌   نازانم  له‌ى تۆ  نييه‌  له‌وانه‌يه‌  ده‌ستكار  كۆدتت  كردبێت

پێبكه‌نی له‌گه‌ڵت پێ ده‌كه‌نم ، بگری له‌گه‌ڵت ده‌گریم ، خه‌م بخۆیت خه‌مت له‌گه‌ڵ ده‌خۆم / به‌ڵام بمشكێنی بریندارت ده‌كه‌م

5

برام ناكه ريته وه بؤ ئه ندام نازانم هؤكارى جييه

6

كه س ناتوانئ يارمه تيم بدات

7 (دەستکاری کراوە: gullyjwan 2013-06-12 22:18:55)

ماده‌م   ئه‌ندام  ده‌توانێ   ئيمێلى خۆى بنووسێت   ئه‌وه‌ چۆن  نايه‌ته‌وه‌ 

له‌وانه‌يه‌  ئه‌م  ئيمێله‌ى چالاك نه‌بێت  يان ته‌واو نه‌بێت

خۆت تاقى بكه‌وه‌ بزانه‌ چۆن ده‌بێت

ئايا  هيچ  ده‌ستكاريه‌كت phpmyadmin بنكه‌ى دراوه‌كه‌ت  نه‌كردوه‌

ده‌توانى لينكى مه‌كۆيه‌كه‌ت دابنيت  بزانم له‌ى من چۆنه‌

8

برام من خؤم به ئيميليكى ته واو تاقيم كرده وه نه هاته وه بؤم
نه خير ده ستكاريم نه كردووه
فه رموو http://mzirin.com

9

برا  تازه‌ تاقيم  كرده‌وه‌  چاوه‌رێ  ده‌كه‌م  بزانم  نامه‌يه‌كه‌م بۆ دێت

10

سلاو  برام   وه‌الله‌   له‌ى من  نه‌هاته‌وه‌   

په‌رگه‌ى  login  به‌ خاوێنى  باربكه‌  ئه‌و كارانه‌ى ئه‌نجامت داوه‌ له‌سه‌رى ئه‌نجام  بده‌وه‌ 

برام  ئه‌وه‌  به‌راى خۆم   جا  ئێوه‌  به‌دلى خۆتان بكه‌ن  حه‌زم كرد  چاره‌سه‌ر بێت  سه‌ركه‌وتووبن