1 (دەستکاری کراوە: rayan302 2014-02-04 14:03:27)

بابه‌ت: کێ ئەتوانێت ماڵپەڕێکی کڕین و فرۆشتن دروست بكه ت

سڵاو
کێ ئەتوانێت ماڵپەڕێکی کڕین و فرۆشتن هاوشێوەی دەسی دوو دروست بکات به 50.000دينار به بي هوست ودومه ين

2

وه‌ڵام: کێ ئەتوانێت ماڵپەڕێکی کڕین و فرۆشتن دروست بكه ت

ئه‌و بڕه‌ پاره‌یه‌ زۆر كه‌مه‌ من ئه‌توانم بۆت دروست بكه‌م به‌س به‌و بڕه‌ پاره‌یه‌ نه‌خێر

3

hmm

I Love Programming

4

ئیشە کی رەزیل کردوە ٥٠ هەزار کوا پارەیا

ده‌مه‌ویت پیش پیربونم بمره‌م

5

بۆچی به‌پاره‌ بگه‌ڕی به‌به‌لاش هه‌یه‌

من کاری خۆم دەکەم و گرنگیش بەوە نادەم کێ و کێ دێن و بەژداری دەکەن لەگەڵم، تا ئەوەندەی خۆیان یارمەتی خۆیان بدەن، یارمەتی یەکتر دەدەین.
(ئاسۆ نادری)

6

hamarangmalpar ئه كه ر ئه م مه بله غه به دلت نيه ئه ي بوج به يام ده نوسي

7

براکەم وەلا مەبەستم هیج نیە بەلام تۆ خۆت بریار بدە تۆ مالپەری هاوشیوی دەسی دووت دەویت
ئی توو شەرەفت دیزاینیکی وەکو مالپەری دەسی دوو ئیوەیە بە ٥٠ هەزار بیکەیت
ئاخەر وەلا نازانم ئەم خەلکە بۆ ماندی بونی خەلک وا با ئاسانی تیگەیشتونە
کاکە تۆ خۆت ئەم شتە بزانیت ئایە بە وەندە بۆ منی ئەکیت
بەرای من بابەتەکەت دابخریتەن باشترە جۆنکە تەنها مایە کالتە پیکردنە

ده‌مه‌ویت پیش پیربونم بمره‌م

8

کی ئەلیت دەستی ٢ کورد پییەوە ماندو بووە
دلنیام کورد تەنها کردویەتی بە کوردی

9

به‌ڕێزان پێویست به‌ لێدوانی بێسوود ناکات کێ بۆی ده‌کات باده‌نگ بکات کێش پێی ناکرێت با بێده‌نگ بێت باشتره‌ چوونکه‌ ته‌نها جێگه‌ ده‌گرێت به‌بێ سوودی ئه‌گه‌ر ده‌یکه‌ن بڵێن ده‌یکه‌ین ئه‌گه‌ر نا وازی لێبێنن ، له‌گه‌ڵ ڕێز..

10

من له‌گه‌ڵ ئه‌و براده‌ره‌ش قسه‌م كرد به‌ په‌یامی تایبه‌تی ، وه‌ من خۆم له‌ كۆمپانیا ئیش ده‌كه‌م بڕه‌ پاره‌یه‌كم پێ گووت كه‌ ئه‌سڵه‌ن هه‌ر جوابیشی نه‌دامه‌وه‌ هههههه ، باشه‌ كاكه‌ تۆ ئاماده‌یت خۆت دیزاینێكی وه‌ك وێبچینم بۆ دروست بكه‌یت به‌ 50 هه‌زار !!! بێگومان نه‌خێر ده‌ڵێیت 50 هه‌زار چیه‌ بۆ ئیشێكی له‌و جۆره‌ ، به‌ هه‌ر حاڵ ئه‌گه‌ر یه‌كێكیش بۆت دروست بكات دڵنیابه‌ به‌و شێوه‌یه‌یه‌ كه‌ تۆ ئه‌ته‌وێـت

11 (دەستکاری کراوە: rayan302 2014-02-08 18:08:48)

كاك Dlovan ليره جيكاي مه تح كردن نيه ئيستا ج ئه لي ئه سله ن ديزا ينه كانتان هه موي حازرن يان كه سيكي بياني دروست ئه كات ئيوه به س تعريبي ده كه ن وخوت ئه دانن ديزاينه ر  من ده توانم بوخو دروست بيكه م به س تاقه تم نيه .......نمونه ك له مالبه ريك خوم دروستم كردوه http://kurdforums.tk به به لاش له كه ل دوماين , هوست   ولا 50.000هه زا ريش بوئيوه زوره

12

پێش ئه‌وه‌ی به‌ڕێزت بڵێیت من پێم گووتی له‌ كۆمپانیا ئیش ده‌كه‌م و ئه‌وه‌ ئیشمانه‌ وه‌ ئه‌و كۆمپانیایه‌ی ئیشی تێدا ده‌كه‌م به‌ڵێ بیانیه‌ و كۆمپانیایه‌كی یۆنانیه‌ ، ئینجا به‌ڕێزه‌كه‌م مه‌تحی چی !! چیم گووتووه‌ !!! ئه‌وه‌ی به‌ڕێزت دروستت كردووه‌ Forum ه‌ نه‌ك سایتێكی تاكه‌ كه‌سی ، چونكه‌ جیاوازیان زۆره‌ ، به‌ر هه‌رحاڵ سه‌ربه‌ستی

13

که سێک دیزاینه ر بیت و توانای کۆد  نوسینی هه به بیت به ٢٠٠   دۆلاریش ئیش  ناکات  مه گه ر دانه یه کی حازر بخاته به ر  ده ستی  واتا  به لاشه کان له گه ل رێزم