بابه‌ت: ڕووکارێکی تایبەت بە فلیم و زنجیرە

باوڕناکەم ئەم بەشە مەکۆیە  ئەم جۆرە پەیامە لە خۆ بگرێت بەڵام هێجی ترم نەدیت لە مەکۆکان

سەرەتا ئەم پرۆژەیە سەبارەت  بە رووکارێکی زۆر پێشکەوتوویە بۆ مالپەرەکانی جۆری  فلیم و زنجیرەکان وەک tom & jerry smile

تاکوو ئیستا رووکارەکە لە ژێر کارکردن و پەڕەپێدانە

بەستەری development ـی رووکارەکە

http://vipstuff.online/qmovies/

یەکێک لە  باشترین تایبەتمەندی ئەوەیە  بەرێوبەر ئەتوانیت تەنها بە نووسینی ناوی فلیمەکە    هەموو زانیاری دەربارەی فلیمەکە زیاد بکات هەروەها تایبەتمەنی دەرهێنانی بەستەرەکانی  steaming   لە ماڵپەڕێکی گەورە، تاکو ئیستا زمانی  کوردی  پاڵپشتی RTL زیاد نەکراوە بەڵام لا هەنگاوەکانی کۆتایی دەرێت.

وایا وایا ئەزانم زۆر کێشە و کەم و  کوری و قوری  تێدەیە بڵام منیش بەروەدامم  باشتر بکەم  تێبینی و هەموو شتەکانت بنووسە و سووپاست دەکەم smile

ڕیز و دەســــــتە گولێک

هۆست و دۆمەین لە باشترین راژەی کوردی www.hostchin.org
<?php $var="Ayman"; echo preg_match("/Ayman/",$var) ? "He is  Okay smile" : "He is not Ayman";?>

وه‌ڵام: ڕووکارێکی تایبەت بە فلیم و زنجیرە

بۆ لە بەشی وۆردپرێس نایدانێیت؟
خۆت درووست کردووە ئەم ڕووکارە؟

ڕووحت شاد مامۆستای گەورە ئاسۆ نادری، تۆ هەموو شتێکت فێر کردین.
لەگەل وێبچن هەموو شتێک ئاسانترە!

ئەم ڕووکارە بۆ فرۆشتنە نەک بە خۆرای

بەلێ خۆم دروستم کردوە

<?php $var="Ayman"; echo preg_match("/Ayman/",$var) ? "He is  Okay smile" : "He is not Ayman";?>

دەستخۆش کاک ئەیمەن،
من دەیگوازمەوە مەکۆی کڕین و فرۆشتن لەگەڵ بابەتەکەی دیکەت. لەوێ گوونجاوترە و ئەگەر نرخ و شێوازی کڕینیشی لەگەڵ بنووسیت بابەتەکە تەواوتر دەبێت.

هیچ شتێك ئه‌وه‌نده‌ باش نییه‌ نه‌توانرێت باشتر بكرێت :::http://webdarej.com

ئاسۆ نادری نووسی:

دەستخۆش کاک ئەیمەن،
من دەیگوازمەوە مەکۆی کڕین و فرۆشتن لەگەڵ بابەتەکەی دیکەت. لەوێ گوونجاوترە و ئەگەر نرخ و شێوازی کڕینیشی لەگەڵ بنووسیت بابەتەکە تەواوتر دەبێت.

دەستخۆش

کاتێک لە codecanyon و themeforest  بەرهەمەکان بڵاو کرا ئەوە لێرە  بەستەری کڕن و نرخ لیڕە دادەنم ، بەڵام  ئەو رووکارە هێشتان تەواو نەبووە   من لێرە دام نا گۆتم  ئێوە راتان چیە لەسەر و چ شتێک بەدڵتان نیە لێی