1

بابه‌ت: دامەزراندنی cutenews

دامەزراندنی cutenews
بەرێزان ... پێویستم بەماڵپەرێكی خۆراییە بۆ ئەوەی ئەوەی خۆمی لێ تۆمار بكەم هۆستی خۆرایی لێوەربگرم، بەڵام ئەو هۆستە خۆی سكرێپتی كەتنیوسی لەگەڵدا بێ‌ بەیەك كلیك ئینستاڵی بكا وەكو چۆن لەهەندی َماڵپەری تر سكرتێپتەكان ئامادە كراون.

2

وه‌ڵام: دامەزراندنی cutenews

پێم وانیە شتی وا دەست بکەوێت، خۆت ماندوو مەکە.

هیچ شتێك ئه‌وه‌نده‌ باش نییه‌ نه‌توانرێت باشتر بكرێت :::http://webdarej.com

3

شتی وا نیە بەساقە هەر چۆن ئەو برایە وتی

ئەگەر تۆ خەتت خاوە بۆیە وادەڵێیت ئەوە هۆستەکە دروست کە ئەو کاتە یەکێکمان بۆتی بەرز دەکەینەوە فایلەکانی سکریپتەکە

4

سلاو ، ببوره‌ پرسیار ئه‌كه‌م له‌ كام ماڵپه‌ره‌كان سكریپت دانراوه‌؟ بیجگه‌blogger ؟ چونكه‌ شتی وام نه‌بیستوه‌ .

5

هێدی سه‌رمۆردی نووسی:

سلاو ، ببوره‌ پرسیار ئه‌كه‌م له‌ كام ماڵپه‌ره‌كان سكریپت دانراوه‌؟ بیجگه‌blogger ؟ چونكه‌ شتی وام نه‌بیستوه‌ .

www.ueuo.com
www.6te.net

خۆت تاقى بکەوە باشترە.

ڕاستیمان لێ بۆته‌ خه‌ون و خه‌ونیش ڕاستی.
(new_z)

6

omedikurd نووسی:
هێدی سه‌رمۆردی نووسی:

www.ueuo.com
www.6te.net

خۆت تاقى بکەوە باشترە.

لةسةر هةردووكى ئيشم كردوة بةلام هيجيان سكريثتى لةكةر نية خؤت ئةبيت بةرزى كةيتةوة !

7 (دەستکاری کراوە: dilankalary 2011-10-06 09:13:45)

هێدی سه‌رمۆردی نووسی:
omedikurd نووسی:
هێدی سه‌رمۆردی نووسی:

www.ueuo.com
www.6te.net

خۆت تاقى بکەوە باشترە.

لةسةر هةردووكى ئيشم كردوة بةلام هيجيان سكريثتى لةكةر نية خؤت ئةبيت بةرزى كةيتةوة !

هه‌یه‌ وادیاره‌ تۆ جارێ تازه‌ی بۆیه‌ به‌رچاوت نه‌كه‌وتووه‌

ئـەوەی بەدوایدا دەگەڕێم و ئامانجمە هێشتا نەمدۆزییەوە و نەگەیشتووم پێی !

8

چی هه‌یه‌ چاوه‌كه‌م ؟

9

هێدی سه‌رمۆردی نووسی:

چی هه‌یه‌ چاوه‌كه‌م ؟

سكریپتی ئاماده‌ كه‌ به‌ كرته‌یه‌ك دا ده‌مه‌زرێت مه‌به‌ستم ئه‌وه‌یه‌ گیان..

10

ئەگەر هەیە کاک دیلان کەلاری بۆی دابنێ ، چونکە من تائێستا بەرچاوم نەکەوتوە بۆ کەت نیوس هەرچەند من هی بەلاشم بەکار نەهێناوە هەندی شوێن هەیە هەیەتی بەڵام نەک کەت نیوس بەڵکو ووردپرێس یان جوملە م بەرچاو کەوتوە بە کرتیەکە ئەتخاتە بەردەمت واتە بۆت حازر ئەکا .

11

Lewzhay نووسی:

ئەگەر هەیە کاک دیلان کەلاری بۆی دابنێ ، چونکە من تائێستا بەرچاوم نەکەوتوە بۆ کەت نیوس هەرچەند من هی بەلاشم بەکار نەهێناوە هەندی شوێن هەیە هەیەتی بەڵام نەک کەت نیوس بەڵکو ووردپرێس یان جوملە م بەرچاو کەوتوە بە کرتیەکە ئەتخاتە بەردەمت واتە بۆت حازر ئەکا .

كاكه‌ لێوژه‌یی گیان منیش كه‌ت نیوس ناڵێم من مه‌به‌ستم ئه‌م په‌یامه‌یه‌یه‌

ئه‌و هاوڕێیه‌ ئه‌ڵێ هیچیان سكریپتی له‌گه‌ڵ نییه‌
منیشكه‌ت نیوس ناڵێم به‌ڵام هه‌یه‌ وۆردپرێس و ئه‌وانی تر..

12

من زۆر سەرەتام لەكەت نیوس بەڵام ئەم هەموو هاورێ دڵسۆزە ئەبینم ئیتر ماندووبوونم نامێنێ‌.. زۆر زۆر سوپاس بۆ هەمووتان. زۆر سوودم وەرگرت لەئامۆژكاری و كۆمێنتەكانتان.