بابه‌ت: بەڵێننامەی چەند کۆمپانیایەک بۆ یەک فەیسبووک پەیج

سڵاو
پەیجێکم هەیە، کە لەلایەن ٣ کۆمپانیوە خاوەنداریتی دەکرێت.

دەمەوێت کۆنتراکتێک، بەڵێننامەیەک لە بەینی ئەو سێ کۆمپانیایەدا دابنێم کە خاوەنداریتی ئەو پەیجە دەکەن تا لە داهاتوودا کەس نەتوانێت کەسێکی تر لە بەڕێوەبردن لابدات. کەس شتێکی وای کردووە پیشت؟

هەرگیز بە وشە قەڵەوەکان نابینە داهێنەر....
AMD Ryzen 7 2700X  \\\\\ ASUS GeForce GTX 1080 Gaming \\\\\ Gigabyte Aorus Gaming 5\\\\\ 2x8GB 3600MHz DDR4 CL18 \\\\\WD Black SSD 250GB M.2 PCIe 3000/1600MB

وه‌ڵام: بەڵێننامەی چەند کۆمپانیایەک بۆ یەک فەیسبووک پەیج

سڵاو سه‌رچاوان براكه‌م
من له‌ ئێستادا 45 په‌یجم به‌ده‌سته‌وه‌یه‌
وه‌كو به‌ڵێننامه‌ له‌گه‌ل كه‌سیان ئه‌وه‌م نه‌كردووه‌ وه‌ وتووشمه‌ كه‌ی ویستتان ئه‌رۆمه‌ ده‌ره‌وه‌
چونكه‌ تا ئێستا به‌شێوه‌یه‌كی گشتی له‌ كوردستان ئه‌وه‌ نه‌بووه‌ته‌ شێوازێك كه‌ به‌شێوه‌ی عه‌قد ئیش بكرێت له‌وه‌ی كه‌ كه‌سێك نه‌سڕنه‌وه‌
له‌ په‌یجه‌كه‌ به‌شێكی زۆر له‌ خه‌لكی له‌ ئیش و كاری په‌یج شاره‌زا نین هه‌تا به‌ڕێوه‌به‌ری كۆمپانیاكانیش به‌وشیوه‌یه‌ ئه‌گه‌ر شاره‌زای ئایتی یان نه‌بێت به‌باشی سه‌ر له‌وه‌ ده‌رناكه‌ن..

سوپاس بۆ وەڵامەکەت.
بەڵام کە شارەزا بن چی؟
بۆ نمونە من چەند کۆمپانیایەک پەیجێکیان هەیە.
من و دوو کۆمپانیای تر
من کاری لەسەر دەکەم
یەکێک لە کۆمپانیاکانی تر من یان دوانەکەی تر لادەبات.
ئەو کات چی؟

هەرگیز بە وشە قەڵەوەکان نابینە داهێنەر....
AMD Ryzen 7 2700X  \\\\\ ASUS GeForce GTX 1080 Gaming \\\\\ Gigabyte Aorus Gaming 5\\\\\ 2x8GB 3600MHz DDR4 CL18 \\\\\WD Black SSD 250GB M.2 PCIe 3000/1600MB

PeSHaWa نووسی:

سوپاس بۆ وەڵامەکەت.
بەڵام کە شارەزا بن چی؟
بۆ نمونە من چەند کۆمپانیایەک پەیجێکیان هەیە.
من و دوو کۆمپانیای تر
من کاری لەسەر دەکەم
یەکێک لە کۆمپانیاکانی تر من یان دوانەکەی تر لادەبات.
ئەو کات چی؟

شایه‌نی نییه‌ براكه‌م
ئه‌توانیت بزنس ئه‌دمین دابنێیت بۆ په‌یجه‌كه‌ به‌و مه‌رجه‌ی یه‌كێك له‌وان ئه‌و بزنس ئه‌دمینه‌ی دانه‌نابێت چونكه‌ داینابێت تۆ ناتوانیت ئه‌وه‌ بكه‌یت
به‌ڵام ئه‌گه‌ر دایان نه‌نابێت ، تۆ ئه‌توانیت بزنس ئه‌دمین دابنێیت و لای ئه‌وان واده‌رئه‌كه‌وێت كه‌ تۆ له‌ په‌یجه‌كه‌ چوویته‌ ده‌ره‌وه‌ الا مه‌گه‌ر به‌ كۆمپیوته‌ر سه‌یری Page role بكه‌ن و له‌وێ بزانن كه‌ كه‌سێك هه‌یه‌ و بزنس ئه‌دمین ه‌ به‌ڵام توانای سڕینه‌وه‌یان نابێت
به‌و شێوه‌یه‌ ئه‌توانیت خۆت بهێلیته‌وه‌ له‌ په‌یجه‌كه‌ و ده‌سه‌ڵاتی ئه‌وه‌یان نابێت تۆ بكه‌نه‌ ده‌ره‌وه‌
ئه‌گه‌ر ویستت به‌و شیوه‌یه‌ ئه‌توانیت جێگیر بیت  و كه‌سیان ناتوانن تۆ لابده‌ن چونكه‌ بزنس ئه‌دمین له‌سه‌ره‌وه‌ی ئه‌دمینه‌كه‌یه‌ له‌ناو په‌یجه‌كه‌
ئه‌توانێت ئه‌دمینه‌كه‌ش ده‌ربكات به‌ڵام ئه‌دمینه‌كه‌ توانای لابردنی بزنس ئه‌دمین ی نییه‌
ئه‌وكات كه‌ ئه‌و پله‌یه‌ت وه‌رگرت بۆخۆت ، ئه‌وه‌ ئه‌توانیت گرێبه‌ست بكه‌یت له‌گه‌ڵیان و به‌و شێوه‌یه‌ رایان بگریت به‌پێچه‌وانه‌وه‌ هه‌ركات ئیشیان نه‌ما ئه‌تكه‌نه‌ ده‌ره‌وه‌
....
هه‌ر تێبینیه‌كی تریشت هه‌بوو ئاگادارم بكه‌ره‌وه‌